Ørsta Bygdetun - Brudavolltunet

Stiftinga Sunnmøre Museum

Museumsveien 1
6015 Ålesund
T: 70 16 48 70
E: museum@sunnmore.museum.no 


Sunnmøre Museum

  • Ivar Gunnar Braaten
    Direktør
    T: 70 16 48 81
    M: 90 79 94 99
    E: ivar@sunnmore.museum.no

  • Eldar Høidal
    Regionkonservator
    T: 70 16 48 78
    M: 90 01 84 19
    E: eldarh@sunnmore.museum.no

  • Siw Solvang
    Avdelingsleiar og Marknadsansvarleg
    T: 70 16 48 84
    M: 92 04 19 67
    E: siw@sunnmore.museum.no


  • Christel Martinussen
    Økonomiansvarleg
    T: 70 16 48 79
    M: 48 28 81 24
    E: christel@sunnmore.museum.no

  • Jarle Sulebust
    Konservator
    T: 70 16 48 73
    M: 92 64 02 18
    E: jarle@sunnmore.museum.no


  • Ingvill Naalsund
    Fylkesformidlar
    T: 70 16 48 87
    M: 98 09 67 23
    E: ingvill@sunnmore.museum.no

  • Line Iversen
    Konservator
    T: 70 16 48 88
    E: line@sunnmore.museum.no


  • Dag Brøther
    Formidling/foto/IT
    T: 70 16 48 75
    E: dag@sunnmore.museum.no

  • Tone Anda
    Utstillingsansvarleg
    T: 70 16 48 74
    E: tone@sunnmore.museum.no

  • Mirjam Vikestrand
    Registrator
    T: 70 16 48 72
    E: mirjam.vikestrand@sunnmore.museum.no


  • Tone Ellen Thune
    Museumspedagog
    T: 70 16 48 86
    M: 92 46 82 62
    E: te@sunnmore.museum.no

  • Arve Yndestad
    Formidlar
    T: 70 16 48 85
    E: arve@sunnmore.museum.no

  • Randi N. Muldal
    Løn- og personalmedarbeidar
    T: 70 16 48 97
    E: randi@sunnmore.museum.no


  • Kari-Mette Aamelfot Tveit
    Museumsvert
    T: 91 00 95 87
    M: 92 20 08 27
    E: kari-mette@sunnmore.museum.no

  • Ragnvald Holvik
    Handverkar
    T: 70 16 48 77
    M: 41 65 01 22
    E: ragnvald@sunnmore.museum.no

  • Per Weddegjerde
    Båtansvarleg
    T: 70 16 48 76
    M: 90 86 10 31
    E: perw@sunnmore.museum.no


  • Svein Ove Flaten
    Driftsteknikar
    T: 70 16 48 83
    M: 92 62 07 19
    E: svein@sunnmore.museum.no


Aalesunds Museum og Fiskerimuseet

  • Torbjørn Akslen
    Avdelingsleiar
    T: 70 16 48 50
    M: 40 84 64 97
    E: torbjorn.akslen@aalesunds.museum.no

  • Ole M. Ellefsen
    Formidlar
    T: 70 16 48 53
    M: 94 03 15 83
    E: olem@aalesunds.museum.no

  • Dagfinn Ullaland
    Driftsteknikar
    T: 70 16 48 52
    M: 91 13 32 37
    E: dagfinn@aalesunds.museum.no


  • Torill Skarbøvik
    Sekretær
    T: 70 16 48 51
    E: torill@aalesunds.museum.no


Godøy Kystmuseum

  • Heidi Haugene
    Avdelingsleiar
    T: 98 89 39 47
    E: heidi@godoy.kystmuseum.no


Møbelmuseum

  • Kjetil Tandstad
    Avdelingsleiar
    T: 70 25 30 03
    M: 90 20 12 31
    E: kjetil.tandstad@mobelfagligsenter.no>

  • Magnhild Vatne
    Formidlar
    T: 70 25 30 03
    M: 97 04 56 40
    E: magnhild.vatne@mobelfagligsenter.no


Sykkylven Naturmuseum

  • Magnhild Vatne
    Avdelingsleiar
    T: 97 04 56 40
    E: post@natur-museum.no


Ytste Skotet

  • Kirsi Räty
    Avdelingsleiar
    T: 97 50 83 00
    E: kirsi@skotet.no


Herøy Kystmuseum

  • Håvard Haraldson Hatløy
    Avdelingsleiar
    T: 70 08 52 90
    M: 46 78 83 11
    E: post@heroykystmuseum.nobr>


Brudavolltunet

  • Heidi Brunstad-Øyehaug
    Avdelingsleiar
    T: 70 06 66 44
    M: 48 17 02 75
    E: post@brudavolltunet.no


Volda Bygdetun, Garverimuseet og Sivert Aarflot-museet

  • Cecilie Rørstad
    Avdelingsleiar
    T: 99 42 58 88
    E: post@bygdetunet.no

  • Øyvind Havåg
    Museumshandverkar
    T: 99 53 13 39
    E: oyvind@bygdetunet.no


Dalsfjord Fyrmuseum

  • Frode Pilskog
    Avdelingsleiar
    T: 95 06 91 62
    E: post@dalsfjord.fyrmuseum.no


Landbruksmuseet for Møre og Romsdal

  • Petter Ose
    Avdelingsleiar
    T: 71 18 91 55
    M: 95 79 28 30
    E: post@landbruksmuseet.mr.no


Styret i Stiftinga Sunnmøre Museum

  • Ragna Dahl Grønnevet
    Ålesund
    Styreleiar

  • Anne Dyb Ljaaen
    Ålesund
    Styremedlem

  • May-Helen Molvær Grimstad
    Ålesund
    Styremedlem


  • Jørgen Holte
    Volda
    Styremedlem

  • Bjørn Nedreskodje
    Skodje
    Styremedlem

  • Robert Voldnes
    Herøy
    Styremedlem


  • Ingvill Naalsund
    Tilsette sin representant


Vararepresentantar

  • Monica Linge Marcelli
    Ålesund
    Varamedlem

  • Audhild G. Rotevatn
    Volda
    Varamedlem

  • Marit Ulstein Farstad
    Haram
    Varamedlem


  • Kjetil Tandstad
    Tilsette sin vararepresentant